Jesteś tutaj: Strona główna / Dzień otwarty w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Tarnobrzegu

Dzień otwarty w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Tarnobrzegu

Data powstania: 2017-06-19 13:07
Data modyfikacji: 2017-06-19 13:08

W środę, 21 czerwca br. w godzinach 9.00-15.00 w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Tarnobrzegu w ramach dni otwartych w delegaturach Krajowego Biura Wyborczego, każdy będzie mógł wziąć udział w konsultacjach kształtu kart do głosowania w przyszłorocznych wyborach samorządowych, zapoznać się z najważniejszymi zasadami przeprowadzania tych wyborów oraz poznać swoje prawa, wynikające z Kodeksu wyborczego.

Pracownicy Delegatury KB W będą prezentować proponowaną przez Państwową Komisję Wyborczą kartę w formie broszury formatu A4 oraz alternatywną kartę wielkoformatową w formacie AO.

Każdy wyborca będzie mógł podzielić się swoją opinią co do samej karty, jak i propozycji treści informacji o sposobie głosowania. Ponadto wyborcy będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o prawie do głosowania, udogodnieniach dla osób niepełnosprawnych oraz zapoznać się z zasadami głosowania w wyborach samorządowych.

Bardzo serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do wzięcia udziału w w/w konsultacjach do siedziby Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Tarnobrzegu mieszczącej się przy ul. 1 Maja 4a, II piętro, pokój nr 208 (budynek Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego).

Dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego
w Tarnobrzegu