Jesteś tutaj: Strona główna / Konferencja - „TWORZENIE PONADREGIONALNEJ WSPÓŁPRACY - WYKORZYSTANIE POTENCJAŁU” w Chorzelowie

Data powstania: 2014-05-15 07:26
Data modyfikacji: 2014-05-19 18:12

Konferencja - TWORZENIE PONADREGIONALNEJ WSPÓŁPRACY- WYKORZYSTANIE POTENCJAŁU” w Chorzelowie

W dniu 13 maja 2014r. w sali widowiskowej Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie odbyła się konferencja pt. TWORZENIE PONADREGIONALNEJ WSPÓŁPRACY- WYKORZYSTANIE POTENCJAŁU” zorganizowana przez Gminę Mielec w ramach projektu „Inwestycje i turystyka – szansą na dynamiczny rozwój gmin z województw Polski Wschodniej”

Konferencja rozpoczęła się o godz. 10.00 wystąpieniem Wójta Gminy Mielec Kazimierza Gacka, który przywitał przybyłych gości po czym otworzył konferencje.   Następnie moderator mgr Barbara Król – asystentka w Staropolskiej Szkole Wyższej w Kielcach prowadząca całość konferencji przedstawiła program konferencji. Pierwszy wykład pt. „Możliwości praktycznej współpracy samorządów w obszarze inwestycji” wygłosił mgr Stanisław Lis - członek Komitetu Monitorującego RPO Małopolska. Po przerwie kawowej II wykład w imieniu prof.nadzw.dr hab.Władysława Tabasza ze Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach pt. „Fundraising w samorządach” –wygłosiła mgr Barbara Król . Kolejnym prelegentem była mgr inż. Lucyna Krupa - Szadoz Uniwersytetu Warszawskiegozwykładem „ Przykłady wspólnych sukcesów w przedsięwzięciach samorządów” .Po przerwie kawowej/lunchu ostatni wykład pt.„Aspekty prawne współpracy między samorządami” –wygłosiła mgr Dorota Strzyż z Uniwersytetu Rzeszowskiego.Po wykładzie nastąpiło podsumowanie i dyskusja o temacie konferencji, po czym konferencję zakończono.

• Konferencja - TWORZENIE PONADREGIONALNEJ WSPÓŁPRACY - WYKORZYSTANIE POTENCJAŁU w Chorzelowie