Jesteś tutaj: Strona główna / Nowy projekt szkoleniowy dla dorosłych w CKPiDN w Mielcu

Nowy projekt szkoleniowy dla dorosłych w CKPiDN w Mielcu

Data powstania: 2017-09-15 13:30
Data modyfikacji: 2017-09-15 13:38
Wytworzył: Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu zaprasza osoby dorosłe na kursy pozwalające nabyć lub uzupełnić kwalifikacje zawodowe w ramach nowego projektu „Akademia Kwalifikacji Zawodowych”.

Oferta szkoleniowa skierowana jest do osób zamieszkujących lub pracujących w powiecie mieleckim, wykazujących deficyty w zakresie kwalifikacji zawodowych, szczególnie osoby starsze i o niskich kwalifikacjach z własnej inicjatywy zainteresowane zdobyciem, uzupełnieniem lub podnoszeniem kwalifikacji zawodowych. Do udziału w projekcie szczególnie zapraszamy osoby powyżej 50 roku życia, a także osoby z wykształceniem do poziomu ISCED 3 włącznie (czyli wykształcenie co najwyżej ponadgimnazjalne). W projekcie przewidziane jest pobieranie opłaty od uczestników w wysokości 10% wartości kursu.

Rekrutacja na kursy rozpocznie się 18 września br. (poniedziałek) o godz. 16:00, równocześnie w Biurze Projektu oraz on-line.

W ramach projektu realizowane będą Kursy Umiejętności Zawodowych oraz inne kursy umożliwiające uzyskanie i uzupełnienie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych zakończonych zewnętrznym certyfikatem wg poniższych założeń:

Kursy Umiejętności Zawodowych

Koszt kursu (zł)

Administrowanie sieciowym systemem operacyjnym SUSE Linux Server
Kwalifikacja E.13. Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami (351103)

183,11

Urządzenia sieciowe

219,74

Tworzenie stron internetowych
Kwalifikacja E.14. Tworzenie aplikacji internetowych oraz administrowanie bazami (351103)

256,36

Programowanie, obsługa i użytkowanie tokarek CNC
Kwalifikacja M.19. Użytkowanie obrabiarek skrawających (311504)

549,34

Programowanie, obsługa i użytkowanie frezarek CNC
Kwalifikacja M.19. Użytkowanie obrabiarek skrawających (311504)

549,34

Podstawy Adobe Photoshop - Grafika rastrowa z elementami podstaw obróbki fotografii cyfrowej
Kwalifikacja A.54. Przygotowanie materiałów graficznych do procesu drukowania (311911)

146,49

Kursy umożliwiające uzyskanie i uzupełnienie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych

Koszt kursu (zł)

Projektowanie w systemie AutoCAD

292,98

Projektowanie w systemie CATIA

146,49

Kurs podstaw rachunkowości

380,88

Solid Works

175,79

Uprawnienia na wózki widłowe z wymianą butli gazowych

245,37

Uprawnienia elektryczne SEP

109,87

Spawanie metodą TIG (141)

377,22

Spawanie metodą MAG (135)

531,03

Kurs dla technicznego personelu lotniczego

435,08

Projekt „Akademia Kwalifikacji Zawodowych” jest współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa IX Jakość Edukacji i Kompetencji w Regionie, Działanie 9.5 Podnoszenie kompetencji osób dorosłych w formach pozaszkolnych.

Szczegółowe informacje oraz Regulamin Rekrutacji można uzyskać w Biurze Projektu, w Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu przy ul. Wojska Polskiego 2B, I piętro, pokój nr 1; pod nr tel. 17 250 64 84 oraz e-mail: a.tomczyk@ckp.edu.pl oraz na stronie www.akz.ckp.edu.pl

• Plakat projektu Akademia Kwalifikacji Zawodowych