Gmina Mielec

logo_een

WSPARCIE DLA BIZNESU W ZASIĘGU RĘKI

Szanowni Państwo,

Ośrodek Enterprise Europe Network i Gmina Mielec ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji inaugurującej współpracę Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie z Gminą Mielec, w zakresie rozwoju potencjału oraz zdolności innowacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw:

„Wsparcie dla biznesu w zasięgu ręki"

Konferencja odbędzie się 29.09.2011r., w Mielcu, hotel Atena, ul. Przemysłowa 67, w godz. 9:30 – 15:20.

Udział w konferencji jest w pełni bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Zgłoszenia udziału w konferencji można przesyłać pocztą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Rejestracja trwa do dnia 23.09. br.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu !!!

Zespół Enterprise Europe Network                                                                                Wójt Gminy Mielec

pdf Program Konferencji