Gmina Mielec

• Full Screen
  • Wide Screen

PERSPEKTYWY NA (SAMO)ZATRUDNIENIE W PROGRAMIE OUTPLACEMENT

pro_carpatiaW związku z przedłużeniem okresu rekrutacyjnego do 28.11.2012 r. do projektu „PERSPEKTYWY NA (SAMO)ZATRUDNIENIE W PROGRAMIE OUTPLACEMENT”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 8.1.2 Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „ProCarpathia” zwraca się uprzejmie do Państwa z prośbą o udostępnienie informacji o przedłużeniu naboru do realizowanego Projektu na terenie Państwa placówek oraz  stronach internetowych.

Projekt skierowany jest do osób  przewidzianych do zwolnienia (będących na wypowiedzeniu) z pracy z przyczyn dotyczących zakładu pracy (przechodzących procesy restrukturyzacyjne)  i osób zwolnionych z prac z przyczyn dot. zakładu pracy do 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu. Dla Uczestników Projektu przewidziane jest wsparcie na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej do 40 tys. złotych, wsparcie pomostowe do 1 500 zł miesięcznie oraz przedłużone wsparcie pomostowe.

Zwracamy się również do Państwa z prośbą o udostępnienie informacji nt. zgłaszanych przez Przedsiębiorstwa w okresie od maja do października 2012 roku planowanych zwolnień grupowych. Poniższe informacje pozwolą nam wesprzeć osoby zwolnione oraz przewidziane do zwolnienia z pracy z przyczyn dotyczących zakładu pracy, zatrudnionych u pracodawców przechodzących procesy restrukturyzacyjne.

W związku z powyższym prosimy o uzupełnienie poniższej tabeli oraz odesłanie jej faksem możliwie jak najszybciej na numer 17 862 39 76. Osoba do kontaktu: Ewelina Wrona – tel. 17 862 39 76

Nazwa firmy/ branża

Liczba pracowników zgłoszonych do zwolnienia

Zgłoszony (przewidywany) termin zwolnienia