Gmina Mielec

• Full Screen
  • Wide Screen

TLipka

Są ludzie, których spotykamy nawet na krótko, a na zawsze zostają w naszej pamięci, inni odchodzą w zapomnienie.

Przyjaciele - współpracownicy mimo ogromnego żalu są dumni że dane im było znać Tadeusza.

Tadeusz Lipka urodził się 1 listopada 1958 r. w Parczewie. Po ukończeniu Akademii Rolniczej w Lublinie pracę zawodową rozpoczął w Kombinacie Rolnym „Parczew", następnie pracował w Spółdzielni Usług Rolniczych w Czerminie, a od 1994 roku w Urzędzie Gminy Mielec na stanowisku Sekretarza Gminy. W 2001 roku został mianowany głównym specjalistą ds. zamówień publicznych, a od 2003 r. pełnił równocześnie funkcję Zastępcy Wójta. W listopadzie 2010 roku został kierownikiem Referatu Inwestycji i Mienia Komunalnego. Od 2010 r. pełnił też funkcję radnego powiatu mieleckiego.

W dniu 5 sierpnia 2013 roku odszedł nagle pozostawiając smutek i wielki żal. Łączymy się w wielkim bólu z rodziną - również w naszych sercach pamięć o Tadeuszu trwać będzie na zawsze.

Informacja o uroczystościach pogrzebowych.