Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Mielcu zwraca się z uprzejmą prośbą o racjonalne i oszczędne korzystanie z wody z sieci wodociągowej.
W ostatnich dniach obserwowany jest znaczny wzrost poboru wody, co powoduje spadki ciśnienia w sieci wodociągowej, a miejscami może prowadzić do utrudnień w dostawie wody dla mieszkańców.
Zwiększone zużycie związane jest m.in. z:
W trosce o zapewnienie stabilnych dostaw wody dla wszystkich mieszkańców prosimy o:
Apelujemy odpowiedzialne i solidarne podejście. Wspólne działania pozwolą ograniczyć spadki ciśnienia i zapewnić ciągłość dostaw wody na terenie całej Gminy Mielec.
Razem zadbajmy o stabilne dostawy wody w naszej gminie.
Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę.