Informujemy, że zakończył się objazd obowiązujący na terenie miejscowości Goleszów.
Autobusy kursują już standardową trasą i obsługują wszystkie dotychczasowe przystanki.
Dziękujemy mieszkańcom za wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia związane z czasową organizacją ruchu.