Jesteś tutaj: Strona główna / Dzieci z Gminy Mielec z szansą na nowy plac zabaw [KLIKNIJ]

Dzieci z Gminy Mielec z szansą na nowy plac zabaw [KLIKNIJ]

Data powstania: 2015-04-07 07:40
Data modyfikacji: 2015-04-07 07:43

Gmina Mielec bierze udział w konkursie „Podwórko NIVEA”. To społeczna akcja producenta kosmetyków, który ufunduje w tym roku 40 placów zabaw. Od 12.00 godziny, dnia 1 kwietnia, codziennie można oddawać głos za sprawą strony internetowej na plac zabaw dla przedszkola w Chorzelowie.

Samorząd złożył wniosek do konkursu, w którym została zgłoszona i pozytywnie rozpatrzona lokalizacja dla Przedszkola w Chorzelowie. Dzięki internetowemu plebiscytowi dzieci mają szansę na powstanie bogato wyposażonego placu zabaw.Jak mówi wójt Gminy Mielec każdy głos jest ważny:

- Ta akcja to piękny przykład społecznej odpowiedzialności firmy, która buduje 40 placów zabaw w całej Polsce. Gmina Mielec znów ma szansę na sukces i szczęście dzieci. Raz już się udało. Solidarnie weźmy udział w drugiej edycji plebiscytu i przyłóżmy się do powstania tego placu dla naszych dzieci – zachęcał wójt.

NIVEA2

GŁOS MOŻNA ODDAĆ CODZIENNIE!

Gmina Mielec wygrała w plebiscycie w roku 2012. Wtedy plac zabaw otrzymała miejscowość Podleszany. Rodzinne miejsce zabaw, w których rodzice i dzieci mogą wspólnie spędzić czas w aktywny sposób ma szansę powstać również w Chorzelowie dzięki, głosom internautów, dzięki waszym głosom. Aby go oddać należy wejść na stronę www.nivea.pl/podworko i wybrać miejscowość Chorzelów. Głosowanie potrwa od 1 do 30 kwietnia. Głosować można codziennie.To będzie pierwszy etap konkursu, w którym wyłonione zostanie 20 zwycięzców.

Wydarzenie na FCB:

Autor: Cena Jakub