Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego oraz Dnia Samorządowca składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które każdego dnia działają na rzecz mieszkańców i rozwoju Gminy Mielec.
Dziękujemy Pracownikom Samorządowym, Radnym, Sołtysom, społecznikom oraz wszystkim zaangażowanym w życie naszej lokalnej wspólnoty za codzienną pracę, odpowiedzialność, współpracę i serce wkładane w działania dla mieszkańców.
Dzięki Państwa zaangażowaniu Gmina Mielec nieustannie się rozwija i zmienia na lepsze.
Podczas dzisiejszej sesji Rady Gminy Mielec Wójt Gminy Mielec łożył życzenia wszystkim Samorządowcom oraz wręczył Radnym i Sołtysom symboliczne upominki w podziękowaniu za ich pracę, zaangażowanie i działalność na rzecz lokalnej społeczności.
Życzymy wielu sukcesów, satysfakcji z wykonywanej pracy, niegasnącej energii oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym.
Autor:
Kazmierczak Adriana
Galeria zdjęć: