Jesteś tutaj: Strona główna / Film promocyjny o Chorzelowie coraz bardziej popularny [WIDEO]

Film promocyjny o Chorzelowie coraz bardziej popularny [WIDEO]

Data powstania: 2015-08-31 10:45
Data modyfikacji: 2015-08-31 10:46

Chorzelów największa wieś w powiecie mieleckim będzie się ubiegać o tytuł Najpiękniejszej Wsi Podkarpackiej 2015. Urząd Gminy Mielec chce pomóc wsi osiągnąć sukces i z tej okazji stworzył specjalny film promocyjny, który już cieszy się sporą popularnością wśród internautów.

Wieś Chorzelów przystąpiła do konkursu Piękna Wieś Podkarpacka 2015. Celem konkursu organizowanego w ramach Programu Odnowy Wsi na lata 2011-2016 jest "wspieranie rozwoju wsi poprzez pobudzanie aktywności gospodarczej, kształtowanie ładu przestrzennego oraz pielęgnowanie środowiska naturalnego. Konkurs jest również doskonałą okazją do promowania i nagradzania tych sołectw z terenu województwa podkarpackiego, które szczególnie wyróżniają się w dziedzinie estetyki wsi". Już 4 września zostaną ogłoszone wyniki dotyczące I etapu konkursu. Urzędy Gminy chętne do wzięcia udziału w konkursie musiały nadesłać prezentację ukazującą walory jednej ze swoich miejscowości. Biuro Promocji Gminy Mielec przygotowało dodatkowo specjalny film promocyjny, który wzbudza spore zainteresowanie w Internecie:

- Notujemy na fanpag’u gminy niespotykaną dotychczas aktywność. Filmy wyświetlono już ponad 1100 razy. Materiał wideo również zainteresował media. W filmie ujęliśmy wiele charakterystycznych miejsc dla miejscowości Chorzelów. W klatkach filmów znalazły się elementy starej i nowej architektury. Słyszymy opinię od wielu osób, że dzięki temu materiałowi na nowo poznali Chorzelów – komentuje Jakub Cena z Biuro Promocji Urzędu Gminy Mielec

Film przygotowany wspólnie przez biuro i firmę GoPro Mielec trwa niewiele ponad dwie minuty. Bez względu na wynik konkursy film jest trwałą reklamą dla miejscowości Chorzelów i stał się treściwym wirtualnym przewodnikiem. Jak myślicie czy Chorzelów ma szansę zdobyć tytuł najpiękniejszej wsi w tym roku?

Autor: Cena Jakub