Gmina Mielec   Oficjalny Serwis Internetowy
              Gminy Mielec

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Drukuj

Dzień Seniora w Książnicach

W sobotnie popołudnie 2 lutego 2013 w Wielofunkcyjnym Domu Strażaka w Książnicach na corocznym spotkaniu zebrali się seniorzy , żeby poświętować , powspominać, pobyć z innymi.

Spotkanie swoja obecnością zaszczycili znamienici goście. Był wójt Gminy Mielec Kazimierz Gacek, wice przewodnicząca Rady Gminy Mielec Wanda Mika, proboszcz parafii pw. Jana Chrzciciela w Książnicach Józef Baczyński, sołtys Książnic Jan Strzępka, dyrektor Szkoły Podstawowej w Książnicach Mirosław Burdzy, prezes Stowarzyszenia Diabetyków w Podleszanach Danuta Zaremba.

W części artystycznej z godzinnym koncertem wystąpił ZPiT „Chorzelowiacy" ,przygotowanym przez kierownika zespołu Bożenę Telega , w części świąteczno-noworocznej akompaniował Tadeusz Wywrocki. Po koncercie członkowie zespołu wraz z wszystkimi zaproszonymi gośćmi , męskim chórem kościelnym oraz wszystkimi seniorami utrwalili to spotkanie na pamiątkowych fotografiach.

Spotkanie zostalo przygotowane przez Stowarzyszenie Nowoczesnych Pań w Książnicach pod przewodnictwem pani prezes Elżbiety Węgrzyn.


IMG_2913

IMG_2921

IMG_2922

IMG_2926

IMG_2966

IMG_2977

IMG_2981

IMG_2991

IMG_2992

IMG_2994

You are here