Gmina Mielec   Oficjalny Serwis Internetowy
              Gminy Mielec

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Drukuj

"Srebrny Gryf" dla "Chorzelowiaków"

W niedzielę 17 marca w Dębicy odbył sie V Podkarpacki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych " Złoty Gryf 2013". W przeglądzie wzięło udział 20 zespołów tanecznych w II kategoriach wiekowych 7-12 lat (7 zespołów) oraz 13-18 lat ( 13 zespołów). Właśnie w tej drugiej kategorii wiekowej prezentował sie ZPiT "Chorzelowiacy" z Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie, tańcząc konkursowo Suitę tańców krośnieńskich.

Decyzją jury konkursowego Srebrny gryf tegorocznej edycji przypadł właśnie ZPiT "Chorzelowiacy".

Tak więc nowy rok konkursowo-przeglądowy zespół rozpoczął sukcesem z nadziejami że będą kolejne.

DSC_9654

You are here