Gmina Mielec   Oficjalny Serwis Internetowy
              Gminy Mielec

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Drukuj

INFORMACJE O OPŁATACH ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI

INDYWIDUALNE NUMERY KONT BANKOWYCH

Uprzejmie informujemy, że właściciele nieruchomości, którzy złożyli deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, powinni otrzymać list zawierający informację o wysokość naliczonej opłaty wraz z indywidualnym numerem rachunku bankowego oraz harmonogram wywozu odpadów na rok 2013/2014. Jeśli do tej pory taka informacja nie dotarła do Państwa prosimy o kontakt telefoniczny z Referatem Środowiska i Gospodarki Przestrzennej pod nr telefonu 17 77305 90 wew. 31 lub zgłoszenie osobiste do Urzędu Gminy Mielec, ul. Jadernych 7 pokój nr. 8. Przekazane dane ułatwią identyfikację deklaracji w systemie i szybkie wygenerowanie konta.

                                                                                                                                                     Wójt Gminy Mielec

                                                                                                                                                     Kazimierz Gacek

You are here