Gmina Mielec   Oficjalny Serwis Internetowy
              Gminy Mielec

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Drukuj

Remont drogi wojewódzkiej w Woli Mieleckiej

Dobiega końca remont odcinka drogi wojewódzkiej Mielec-Lisia Góra w Woli Mieleckiej. Nowa nawierzchnia asfaltowa pozwoli bezpieczniej i dogodniej pokonać ten fragment drogi. Będzie też ciszej dla sąsiadów drogi bo hałas i drgania od dołów i nierówności asfaltu były nie do zniesienia. Zakres prac objął również wykonanie zjazdów do granicy pasa drogowego. W tej sprawie od ponad 2 lat interweniowali mieszkańcy Woli Mieleckiej oraz Wójt Gminy Mielec.

Składamy serdeczne podziękowania dla Marszałka Województwa oraz Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich za przeprowadzone działania.

You are here