Gmina Mielec   Oficjalny Serwis Internetowy
              Gminy Mielec

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Drukuj

Szkoła Podstawowa w Chrząstowie wśród najlepszych

     Szkoła Podstawowa w Chrząstowie znalazła się w gronie 10 najaktywniejszych placówek w zakresie zbierania zużytych baterii w Województwie Podkarpackim.

W dniu 12 grudnia 2013 r. przedstawiciele szkoły wzięli udział w spotkaniu podsumowującym kampanię edukacyjną mającą na celu podnoszenie świadomości ekologicznej społeczeństwa w zakresie prawidłowego postępowania z odpadami w postaci zużytych baterii i akumlatorów. Spotkanie odbyło się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, a na jego zakończenie Szkoła Podstawowa w Chrząstowie otrzymała cenne nagrody od Marszałka Władysława Ortyla.

List gratulacyjny od Marszałka Władysława Ortyla

You are here