Gmina Mielec

• Full Screen
  • Wide Screen

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

1Tradycyjnie z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Urzędzie Gminy Mielec 15 października 2012r. odbyło się uroczyste spotkanie. Podczas spotkania nagrodzono najbardziej zasłużonych nauczycieli i dyrektorów szkół Gminy Mielec.

W spotkaniu wzięli udział nauczyciele nominowani do nagród, dyrektorzy szkół dla których gmina jest organem prowadzącym oraz przedstawiciele Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych.

Uroczystość rozpoczął Wójt Gminy Mielec Kazimierz Gacek, który na ręce obecnych dyrektorów i nauczycieli złożył serdeczne życzenia z okazji ich święta.

Następnie Wójt Gminy Mielec wręczył nagrody nauczycielom:

Pani Elżbiecie Głodzik z Zespołu Szkół w Chorzelowie, Pani Dominice Prydze z Szkoły Podstawowej w Książnicach, Pani Barbarze Kawalec z Szkoły Podstawowej w Podleszanach, Pani Annie Czarneckiej z Zespołu Szkół w Trześni, Panu Jerzemu Flisowi z Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej oraz dyrektorom: Pani Izabeli Kobylarz Dyrektorce Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rzędzianowicach i Panu Mirosławowi Burdzemu Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Książnicach, którzy mają na swoim koncie wiele osiągnięć zawodowych oraz wykazali się szczególnym poświęceniem i pracowitością.