Gmina Mielec   Oficjalny Serwis Internetowy
              Gminy Mielec

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Repatriacja

Drukuj

O zapewnienie warunków osiedlenia na podstawie repatriacji, powrót do Ojczyzny przodków zwrócił się z prośbą Siergiej Naumiecki z żoną i córką.

Prosi o pomoc w zapewnieniu warunków mieszkaniowych.

Telefon kontaktowy::

w Polsce : 504711633 (córka Anna),

w Kazachstanie: 007(727)2-69-25-18 lub 0077017255987

Drukuj

Prowadzenie akcji repatriacyjnej, czyli pomoc w powrocie do Ojczyzny osobom pochodzenia polskiego jest spełnieniem moralnego obowiązku wobec naszych Rodaków zamieszkałych we wschodniej części byłego ZSRR, którzy znaleźli się tam z powodu zesłań, deportacji oraz innych prześladowań politycznych i narodowościowych oraz zadośćuczynieniem za doznane przez nich krzywdy.

Pani Krystyna Minasjan mieszkająca w Republice Kazachstanu – obywatelka polskiego pochodzenia wraz z mężem i dwoma synami prosi o umożliwienie zamieszkania w Polsce.

Prosi o pomoc w znalezieniu domu, gospodarstwa lub osoby starszej, z którą mogliby zamieszkać w zamian za dożywotnią opiekę.

 Dla osób zainteresowanych podajemy adresy e-mail :
p.Krystyna Minasjan - e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ambasada RP w Altanie – e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Wójt Gminy Mielec

/-/ mgr Kazimierz Gacek

You are here