Jesteś tutaj: Strona główna / Projekt nazewnictwa ulic dla miejscowości Chorzelów i Wola Mielecka

Projekt nazewnictwa ulic dla miejscowości Chorzelów i Wola Mielecka

Data powstania: 2019-02-05 13:23
Data modyfikacji: 2019-02-05 13:30
Wytworzył: Mirosław Serafin - Kierownik Referatu Środowiska i Gospodarki Przestrzennej

Wójt Gminy Mielec informuje, że na zlecenie Gminy przygotowany został dokument pn.: „Projekt nazewnictwa ulic dla miejscowości Chorzelów i Wola Mielecka”

Opracowanie ma na celu przedstawienie mieszkańcom procedur wprowadzania nazewnictwa ulic, zawiera wykaz formalności i szacunkowe koszty jakie w związku z tym będą musieli ponieść mieszkańcy oraz Gmina. Określa także procedury ustanawiania nazw ulic, zarówno dla dróg publicznych jak i dróg prywatnych.

Projekt zawiera propozycje nazw ulic wraz z uzasadnieniem ich wprowadzenia oraz procedury ustanawiania nowej numeracji porządkowej. Przybliża mieszkańcom zasady dobierania nazw ulic.

Podczas zebrań wiejskich przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne z mieszkańcami. Zgłoszone wtedy uwagi i propozycje zostaną rozpatrzone podczas prac nad projektem uchwały. Ze względów organizacyjnych i finansowych wprowadzenie nowej numeracji porządkowej dla Woli Mieleckiej i Chorzelowa możliwe będzie najwcześniej w 2020 roku.

Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z załączonymi materiałami.

• Projekt nazewnictwa ulic dla miejscowości Chorzelów i Wola Mielecka