Gmina Mielec   Oficjalny Serwis Internetowy
              Gminy Mielec

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Drukuj

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

WOLI MIELECKIEJ, RZĘDZANOWIC, ZŁOTNIK, CHRZĄSTOWA, WOLI CHORZELOWSKIEJ, CHORZELOWA, TRZEŚNI

      Osoby, które poniosły straty spowodowane nawalnymi deszczami i gradobiciem, prosimy o zgłaszanie szkód do sołtysów wsi. Pod wskazane adresy zostaną wysłane komisje gminne w celu szacowania strat.

     Szacowanie strat odbywa się na podstawie indywidualnego wniosku złożonego do Urzędu Gminy w przypadku szkód w uprawach rolnych lub Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w przypadku konieczności zabezpieczenia podstawowych potrzeb życiowych.

    Zasiłki nie stanowią formy odszkodowania, są jedynie doraźną pomocą wspomagającą rodzinę w możliwości normalnego funkcjonowania we własnym mieszkaniu.

Czytaj treść Ogłoszenia Gminnej Komisji ds. szacowania strat w gospodarstwach rolnych

Pobierz Wniosek o oszacowanie szkód powstałych w gospodarstwie rolnym

You are here