Gmina Mielec   Oficjalny Serwis Internetowy
              Gminy Mielec

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Drukuj

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

W związku z przebudową strony internetowej Gminy Mielec uprzejmie zapraszam przedstawicieli Stowarzyszeń Lokalnych, Ludowych Klubów Sportowych, Ochotniczych Straży Pożarnych, przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich i sołtysów z poszczególnych sołectw Gminy Mielec do partycypacji w tworzeniu portalu.

Spotkanie odbędzie się w dniu 27 września 2013 r. o godz. 12:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy, ul. Jadernych 7.

Ważną przesłanką stworzenia nowego portalu jest potrzeba pokazania szerokiemu gronu odbiorców najnowszych informacji, promowanie Gminy, promowanie aktywności w różnych dziedzinach życia społecznego.

Z tego powodu zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie tych działań, poprzez podzielenie się z nami informacją o planowanych przez Państwa przedsięwzięciach, pomysłach i projektach, cyklicznych, jak i jednorazowych.

Wójt Gminy Mielec

/-/ Kazimierz Gacek

You are here